מתאימים מזגנים לאנשים מתאימים מזגנים לאנשים

מתאימים מזגנים לאנשים

אודות

רשת עולם המיזוג הינה רשת מזגנים מהמחסן לצרכן. הרשת הוקמה בשנת 2000 ועוסקת בייעוץ, התקנה ושירות לכל סוגי המזגנים בפריסה ארצית.
הרשת הינה רשת בלעדית במיזוג אוויר המוכרת ישירות מהמחסן לצרכן וזאת כדי לאפשר לצרכן לרכוש מזגנים באופן מיידי, ללא גורמים מתווכים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.
הרשת אינה מחזיקה אולמות תצוגה של מזגנים, אינה מפרסמת גדולה וזאת במטרה לחסוך את הוצאות הרשת ולאפשר ללקוחותיה ליהנות ממחירים מיוחדים.
רשת עולם המיזוג בעלת השיטה הזולה ביותר לקניית מזגן – אתם בוחרים את המזגן ואנחנו מביאים אותו מהמחסן אליכם הביתה. ניתן לבחור מזגן דרך האתר, הטלפון או בייעוץ של מתקין מקצועי בבית הלקוח, הייעוץ אינו כרוך בתשלום.

בעולם המיזוג ניתן למצוא את כל סוגי המזגנים: מזגנים עיליים, מערכות מולטי, מערכות מיני מרכזי, מזגנים מוסדיים ומערכות VRF של כל המותגים המובילים (טורנדו, תדיראן ואלקטרה), מזגנים במחירים נמוכים במיוחד ובאחריות מלאה.
באתר זה ניתן לבצע רכישה ישירה ומיידית. בנוסף, ניתן לרכוש מזגנים והתקנה גם ממתקיני הרשת המקצועניים שיעניקו לכם 5 שנות אחריות על ההתקנה וידאגו להתאים את המזגן לצרכיכם ולתקציבכם

ליעוץ אישי ללא עלות